Torunlar GYO

İnsanı ve hayatı merkeze alan AVM, eğlence alanları, konut, ofis ve otel gibi yaşam merkezleri geliştirmek konusunda Türkiye’nin en yenilikçi gayrimenkul yatırım ortaklıklarından Torunlar GYO, sektöründe 30 yılı aşkın tecrübeye sahiptir.

Torunlar GYO, “yatırıma değer, yaşamaya değer” vizyonuyla İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Samsun, Muğla gibi Türkiye’nin farklı illerinde yer alan projeleri ile milyonlarca insanın yaşamına dokunan ve fark yaratan projeler hayata geçirmiştir.

Borsa İstanbul’un en değerli ilk 50 şirketi arasında yer alan Torunlar GYO, portföy değeri itibariyle de Türkiye’nin en büyük özel sektör GYO’su unvanını taşımaktadır. Torunlar GYO aynı zamanda Türkiye’nin en büyük yerli AVM yatırımcısı olarak perakende sektörünün gelişimine katkı sağlayan öncü şirketlerden biridir.

Torunlar GYO’nun operasyonel varlıkları arasında Bursa Zafer Plaza, Torium AVM, Bursa Korupark AVM, Antalya Deepo AVM, Bursa Korupark Evleri, Nish İstanbul, Mall of İstanbul, Mall of Antalya, Torun Center, Torun Tower, Bulvar Samsun, Ankamall ve Crowne Plaza ve Marmaris Netsel Marina bulunmaktadır. Torunlar GYO'nun inşası devam eden yatırımları arasında ise 5. Levent ve Mall of İstanbul 2. Etap projeleri yer almaktadır.