Hakkımızda

Akdeniz’in en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall of Antalya; Antalya Havalimanı karşısında Deepo Outlet Center’a beş koridor ile bağlanmıştır. Türkiye’nin en büyük yerli gayrimenkul yatırımcısı Torunlar GYO tarafından 28 Nisan 2017’de hayata geçirilen Mall of Antalya, Deepo Outlet Center ile birlikte 200’ü aşkın mağazası ve binlerce markasıyla konuklarına hizmet vermektedir.

Alışveriş, kültür-sanat ve eğlenceyi aynı çatı altında sunan Mall of Antalya; yetişkin ve çocuk oyunlarının sergilendiği MOA Sahne, birbirinden başarılı sanatçıların ve konserlerinin sanatseverle buluştuğu  MOA Gösteri Merkezi ve Türkiye’nin en büyük sinema kompleksi Cinetech ile başta Türkiye olmak üzere tüm Akdeniz’de alışveriş anlayışına değer katmaya devam ediyor.

4000 m2’lik yeme içme alanı ve 1800 m2’lik kapalı çocuk oyun alanıyla misafirlerine ferah bir alanda alışveriş yapabilme imkânı sağlayan Mall of Antalya, yatay ve iki katlı mimarisi ve geniş koridorlarının yanı sıra modern bir dekorasyona sahip food court alanı ile de oldukça beğeni topluyor. 3.000 araçlık otopark kapasitesine sahip alışveriş kompleksine, şehrin farklı yerlerinden ziyaretçiler otobüs veya tramvay ile kolaylıkla ulaşım sağlayabiliyor.

Antalya’nın en büyük H&M, LCW ve De Facto mağazalarına ev sahipliği yapan Mall of Antalya, konuklarına oldukça geniş bir mağazada alışveriş yapabilme tecrübesi sunuyor. Ev tekstili ve züccaciyenin  önde gelen markalarından Chakra ve English Home, Antalya’nın en büyük mağazalarının kapılarını Mall Of Antalya’da ziyaretçilerine açıyor. Spor tutkunlarını buluşturan Under Armour markası ve outdoor spor tutkunlarına hitap eden ürünleri ile beğenilen SPX Mega Store ise Antalya’daki ilk mağaza olarak Mall of Antalya’da yer alıyor. Çocukları, dünyaca ünlü eğitici oyuncakları ile buluşturan Adore Oyuncak da Antalya’daki ilk mağazasını en yeni konsepti ile Mall of Antalya’da misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Antalya’nın en büyük sinema kompleksinde “ultimate” sinema deneyimini yine Mall Of Antalya’da yaşayacaksınız

Mall of Antalya Cinetech Sinemaları ise 2200 kişi kapasiteli, 11 salonu ile Akdeniz’in en büyük sinema kompleksini oluşturuyor. Mall of Antalya Cinetech Sinemaları Türkiye’nin en büyük sinema perdelerinden birine de ev sahipliği yapıyor. Dünyanın en büyük projeksiyon üreticisi BARCO ile özel işbirliği yapılarak geliştirilen Mall of Antalya Cinetech Ultimate Salonu, 14 metre yüksekliğe ve 4K çözünürlüklü 68.000 lümen ışık çıkışına sahip sinema perdesinde, izleyicilere eşsiz bir film deneyimi yaşatıyor. Tüm salonlarda kullanılan Dolby Atmos 360 derece ses teknolojisi ise tavandan sesi kademeli olarak ileten hoparlörleri sayesinde izleyenlere adeta kendilerini filmin içinde hissettiriyor.

Kurulduğu günden bu güne misafirlerine her daim mutlu ve huzurlu bir alışveriş ortamı sunan Mall of Antalya, 2019,2020,2021 yıllarında Tripadvisor tarafından Mükemmellik Ödülü ile taçlandırılarak, yenilikçi ve dinamik ruhunu konukları ile birlikte geliştirmeye devam ediyor.