Duyurular

Mall of Antalya da dans yarışması başlıyor

Mall Of Antalya Dans Okulu için kayıtlar devam ediyor.
Mall Of Antalya Dans Okulu için kayıtlar devam ediyor.

Mall of Antalya’da dans yarışması başlıyor

Anadolu Ateşi Dans Okulu  Mall of Antalya’da dans  yarışması düzenliyor

17’nci sanat yılını yaşayan Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, yeni yetenekler keşfetmek, ekibe yeni yıldızlar kazandırmak için önemli bir adım daha attı.

Yeni açılan Mall of Antalya Dans okuluna  yeni yetenekler kazandırmak için 23  Eylül  Cuma günü  saat  16:00 – 18:00  arasında Mall of Antalya etkinlik alanında  dans  yarışması  organize ediliyor. 4  yaşının üzerinde  dans edebilen herkesin katılacağı yarışmanın jürisi Anadolu Ateşi dans  hocaları ve  avm ziyaretçilerinden oluşacak. 

Ödüllü yarışmada birinciye Anadolu Ateşinden  bir sezonluk  dans okulu bursu, ikinciye %50 dans okulu bursu,  üçüncüye % 25  dans okulu bursu, dördüncüye Anadolu Ateşi gösteri bileti ve ilk 10 arasında derece alan amatör dansçılara çok hediye verilecek.
Dans yarışması  kayıtları 0242 340 54 70 nolu telefondan yapılıyor.

Dans Okulu kayıtları devam ediyor
Bugüne kadar 98 ülkede 40 milyondan fazla seyirciye ulaşan ve Genel Sanat Yönetmenliğini Mustafa Erdoğan’ın yaptığı dünyaca ünlü Anadolu Ateşi dans topluluğu, uzman kadrosu ile Mall of Antalya’da bulunan Anadolu Ateşi Dans Okulunda eğitimlere Ekim ayında başlayacak.
Mall Of Antalya Dans Okulu için kayıtlar devam ediyor.
Okuldaki eğitimler, Anadolu Ateşi’nin koreograf ve eğitmenlerinden oluşan uzman bir kadro tarafından verilmektedir.
Anadolu Ateşi Dans Okullarında eğitimler 8 ay (Ekim-Haziran) toplam 32 hafta sürmekte, Cumartesi ve Pazar günleri farklı yaş gruplarına farklı ders programları uygulanmaktadır.
4 yaşından itibaren her yaş grubuna eğitim verilirken, Street Jazz, Hip Hop ,Bale , Modern Dans, Dünya Dansları, Cimnastik gibi branşların yanısıra Anadolu Ateşi’nin projeleri ( Anadolu Ateşi, Troya, Kıvılcım, Doğu’nun Kapıları, Pera ) temaları da işlenmektedir.
Eğitim yılı sonunda düzenlenen gösteri ile çocuklar büyük bir prodüksiyon içerisinde sahne almaktadırlar.

Detaylı  bilgi için ;

Mall of Antalya Halkla İlişkiler Sorumlusu
Bihter Nalbant
bihter@mallofantalya.com.tr

© 2017