Etkinlikler

Zuhal Olcay ve Burak Sergen, Aşk Halleri Tiyatro oyunu ile Mall of Antalya’da!

Hollandalı yazar Maria Goos’un sevilen oyunu, “Doek!”, “Aşk Halleri” adıyla sahneleniyor. Türkçe adıyla Aşk Halleri, beraber konservatuvar okuyan iki gencin okul hayatları boyunca yaşadıkları maceraları konu alıyor. Konservatuvarı beraber okuyan Liz ve Richard, tüm okul hayatları boyunca arkadaş olup okulu da beraber bitirirler. Okul hayatları boyunca iyi bir ikili olan Liz ve Richard birlikte sahneye çıktıkları mezuniyet oyunlarının ardından da tam 20 yıl beraber sahne alırlar. Daha sonra Liz, her şeyi geride bırakıp Güney Fransa’ya yerleşir ve sahnelerden uzak, sakin bir yaşam sürmeyi tercih eder. Liz’in gidişinin üzerinden 10 yıl geçer. Richard ise, Liz ile 30 yıl önce oynadıkları mezuniyet oyunlarını tekrar sahneye koymaya hazırlanır. Fakat bu oyunda kendisine eşlik edecek doğru kişiyi bulamaz. Şansını birçok kez denese de uygun kişiyi bulamayınca Liz’e, 30 yıl önce kariyerlerini başlatan bu oyunu tekrar beraber oynamaya davet eder.

Aşk Halleri Tiyatrosu

Maria Goos’un “Aşk Halleri”nde kadın-erkek, karşı cinslerden iki meslektaş, eski iki arkadaş ve eski iki sevgili olarak Richard ve Liz üzerinden kurduğu dünya, ilişkilere, geride bırakılanlara, özlemeye, vazgeçmeye ve geri dönmeye dair bir sorgulamayı anlatıyor. İzleyen herkesin kendinden bir parça bulabileceği oyun Zuhal Olcay ve Burak Sergen’in muhteşem oyunculuğuyla daha da keyifli hale geliyor.

Aşk Halleri Tiyatrosu Konusu

Aşk Halleri tüm enerjisi, dev kadrosu ve sizi sımsıkı sahneye bağlayacak olan keyifli kurgusuyla 28 Şubat Perşembe günü saat 20:30’da Mall of Antalya Gösteri Merkezi’nde. Biletler Mall of Antalya Gişesi ve Biletix’te.

Bilet satın almak için lütfen tıklayın

Bilet Fiyatı: 70 TL

12 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır. 12 yaş ve üzeri bilete tabidir.

© 2019