Etkinlikler

İstanbul Dreams: Anadolu Ateşi'nin Yepyeni Gösterisi Mall of Antalya Gösteri Merkezi'nde!

Ülkemizde ve dünyada Fire of Anatolia adıyla gösteriler sahneleyen Anadolu Ateşi Dans Topluluğu yeni versiyonları EVOLUTION ve yeni prodüksiyonları TROYA ile yurtiçinde ve yurtdışında gösteri sanatları dünyasına başarılarını altın harflerle yazdırmıştır.

Anadolu Ateşi bu kez ise gerçek İstanbul’u danslarıyla anlatacak. İçinde her renk olan bir şarkı ve birlikte bir dans… Bu koreografide farklı grupların ve farklı kültür katmanlarının tek bir şarkı ve düzen içinde çok hızlı geçişleri anlatılmaktadır. İstanbul’un görkemli tarihi, kültürel zenginliği, üç dinin bir arada barışla yaşadığı hoşgörü coğrafyası ile herkesin İstanbul’u Anadolu Ateşi Gözünden efsanevi bir dans ile izleyiciye aktarılmaktadır. Yabancıların ve bizim gözümüzden düşsel, dinsel, tarihsel, masalsı, gerçeküstü, esrarengiz, efsanevi ve gerçek İstanbul birçok kategoride değerlendirilip izleyicinin beğenisine sunulmaktadır. Topluluğun, bu yeni projesi, 3 tarafı deniz olan ülkemizi ve Avrupa ile Asya kıtalarını birleştiren boğazı anlatan su konsepti ile İstanbul şehrini bütünleştirmeyi öngörmekte ve İstanbul’un binlerce yıllık tarihini ve kültürel zenginliğini etnik ve modern dans kurgusu ile sahnelemek istemektedir. Gösterinin dans koreografisi ve müzikleri ile dünya standartlarında İstanbul’un Avrupa Kültür Başkentine yakışır bir gösteri olması hedeflenmektedir. Anadolu Ateşi grubunun ulusal ve uluslararası platformlarda İstanbul Dreams-Bir İstanbul Rüyası adlı dans ve müzik gösterisini gerçekleştirmesinin İstanbul’un ve Ülkemizin tanıtımına katkı sağlamakla birlikte izleyenleri de birçok anlamda büyüleyici bir atmosfer içine taşımaktadır.

İstanbul Dreams Anadolu Ateşi

Mall of Antalya Gösteri Merkezi’nde her Salı düzenlenecek olan bu büyüleyici gösteriye ortak olmak için tüm sanat severleri bekliyoruz. 11 Aralık, 18 Aralık ve 25 Aralık Salı günleri sahnelenecek olan bu muhteşem gösteriye bilet satın almak için;

11 Aralık gösterisine bilet satın almak için tıklayınız

18 Aralık gösterisine bilet satın almak için tıklayınız

25 Aralık gösterisine bilet satın almak için tıklayınız

© 2019