Belediye Otobüsleri Bilgi için tıklayınız DEEPO'YA NASIL ULAŞIRIM ?
Bilgi için tıklayınız

Kaleiçi'ni Geziyoruz sergisi Deepo Outlet Center'da açıldı

Kaleiçi'ni Geziyoruz sergisi Deepo Outlet Center'da açıldı

Kaleiçi’ni Geziyoruz sergisi Deepo Outlet Center’da açıldı

Deepo Outlet Center’da Antalya’nın tarihine tanıklık eden  ‘Kaleiçi’ni Geziyoruz’  fotoğraf sergisi açıldı. Yarıyıl tatili boyunca ziyarete açık kalacak sergi Antalya’nın araştırmacı yazar ve tarihçisi Hüseyin Çimrin’in arşivinden derlenen fotoğraflardan oluşuyor.  Simitçi Mıstık Galeri ve Deepo Alışveriş merkezi işbirliği ile gerçekleşen Kaleiçi’ni Geziyoruz Sergisi’nin küratörlüğünü Olcay Okutan yapıyor.

Sergi açılışında eserlerin sahibi Hüseyin Çimrin ile tanışan ziyaretçiler o zamana ait anıları bizzat kendisinden dinleme fırsatı elde ederek fotoğrafları incelediler.  Ziyaretçilerin ilgiyle gezdiği fotoğraf sergisi 5 Şubat’a kadar açık kalacak. 

 

Simitçi Mıstık  Galeri  Hakkında

Simitçi Mıstık Galeri, Antalya’nın kalbi olan Kaleiçi’nde Kesik Minarenin yakınında Kral yolu olarak bilinen Hesapçı Sokak üzerinde yer alıyor. Eski bir Rum evinin galeri olarak restore edilmesi ile sanat camiasının hizmetine girdi. Yerel, ulusal ve dünya sanatçılarının eserleri, alıcılarına ve sanatseverlerine ulaşmayı bekliyor. Kaleiçi’ni Geziyoruz fotoğrafları ilk kez  Simitçi Mıstık  Galeri’de sergilenmişti.

 

 

25-01-2017 00:00 / 05-02-2017 00:00