Belediye Otobüsleri Bilgi için tıklayınız DEEPO'YA NASIL ULAŞIRIM ?
Bilgi için tıklayınız

Deepo AVMde İlkbahar Fotoğrafları Sergisi açıldı.

Deepo AVMde İlkbahar Fotoğrafları Sergisi açıldı.

Deepo AVM’de İlkbahar Fotoğrafları Sergisi açıldı.

‘Antalya’da İlkbahar’ fotoğrafları Deepo AVM’de sergileniyor.

 

Fotoğraf sanatına katkıda bulunan Deepo Outlet Center’ın dördüncüsünü düzenlediği fotoğraf yarışmasının sergisi açıldı. Açılış törenine yarışmada derece alan isimler jüri üyeleri ve Anfad üyeleri fotoğrafçılar katıldı. Fotoğrafçılığa ilgisi olan isimleri bir araya getiren sergi avm içinde İlkbahar havası estirdi. 6 Mayıs’ta açılan sergi Hıdırellez gününde yapılması sebebiyle ziyaretçilerinde oldukça ilgisini çekti.

Serginin açılışının ardında plaket töreni düzenlendi. Yarışmada dereceye giren isimler ödüllerini ve plaketlerini Deepo Outlet Center müdürü Cem Livanelioğlu’ndan aldı.

Yarışma birincisi Şamil Kahveci, ikincisi Özgür Şahin, üçüncüsü Cahit Demir olarak belirlenmişti. Yarışması birincisine 2.000 TL, ikincisine 1.500 TL, üçüncüsüne 1.000 TL’lik para ödülleri taktim edildi.

Deneyimli gazeteci, foto muhabir, fotoğraf sanatçıları ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu temsilcilerinin olduğu jüri üyelerinden oluşan ‘Antalya’da İlkbahar’ 4. Ulusal Fotoğraf yarışması Deepo Outlet Center tarafından Antalya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu katkılarıyla düzenlendi. Dereceye giren eserler ve sergilemeye hak kazanan eserler 22 Mayıs Pazar gününe kadar Deepo AVM’de görülebilecek.