Belediye Otobüsleri Bilgi için tıklayınız DEEPO'YA NASIL ULAŞIRIM ?
Bilgi için tıklayınız

Deepo Sinemalarında Popcorndan Otomobil Çıktı

Deepo Sinemalarında Popcorndan Otomobil Çıktı

CİNETECH SİNEMALARINDA TÜRKİYE’DE BİR İLK: POPCORN’DAN OTOMOBİL ÇIKTI

Cinetech sinemalarında bir ilk yaşandı. 5 ay süreyle Cinetech sinemelarından büyük boy popcorn ve 2 kutu içecek alanlara yönelik düzenlenen  otomobil kampanyasına Antalya Deepo Avm’de katılan Emre Bozkurt , Beetle marka aracın sahibi oldu.

 

Akdeniz’in en büyük outlet alışveriş merkezi Deepo, şanslı ziyaretçisine otomobil kazandırdı. Deepo Cinetech sinemasında Hızlı ve Öfkeli  filmini ailece izlemeye giden Emre Bozkurt, film arasında aldığı popcornun içinden çıkan çekiliş numarası ile araba kampanyasına katıldı ve çekilişin ardından VW Beetle marka aracın talihlisi olduğunu öğrendi.

Deepo AVM’de yapılan otomobil teslim töreninde anahtarı AVM Müdürü Cem Livanelioğlu’nun elinden aldı.

‘Büyük menüler kazandırıyor’ kampanyası anında küçük hediyeler kazandırırken, çekiliş ile VW Beetle marka otomobil kazandırdı.Talihli Emre Bozkurt arabayı kazandığını doğum günü olan 20 Mart’da öğrendi. Çok mutlu olduğunu söyleyen talihli 10 yıldır fastfood markasında vardiya müdürü olarak çalışıyorum ve uzun yıllardır arabamız yoktu. Şimdi artık bir arabam var. Cinetech sinemalarına sonsuz teşekkür ederim” dedi.