Etkinlikler

Baba Parası Filminin Oyunculu Gösterimi 1 Ocak 2020’de Mall of Antalya'da

Çalgı Çengi, İşler Güçler, Düğün Dernek ve Ailecek Şaşkınız gibi filmleri yazan ve yöneten Selçuk Aydemir,  Ahmet Kural ile Murat Cemcir'in eğlenceli karakterleriyle başrolünü üstlendiği Baba Parası filmi ile 1 Ocak'ta karşınızda!

Baba Parası Film Galası

Filmin konusuna gelince;

Ülkenin en zengin insanının gayri meşru çocukları, babalarının ölümü üzerine büyük bir servete konar. Birbirinden farklı karaktere, kültüre, yaşam tarzına sahip olan kardeşler, kendilerine düşen payı almak için harekete geçtiklerinde beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Kardeşler, yasal varis olmalarına rağmen, mirasın tamamına sadece biri sahip olabilecektir; en kötü olanı. Babalarının mirasının bulunduğu kasanın şifresini bulan, tüm mirasın sahibı olacaktır. Şifre ancak ölen milyarder gibi aç gözlü, düzenbaz, acımasız, zeki ve uçarı biri tarafından bulunabilecektir. Kasayı açmak için büyük bir yarışa girişen kardeşler, bu süreçte kendilerini beklenmedik durumların içinde bulur.

Bu harika filmi Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsin beraber Türkiye'nin en büyük sinema perdesinde izlemek isteyenleri Mall of Antalya Gösteri Merkezi'ne bekliyoruz..

© 2021